אחסון אתר וורדפרס לביצועים מרביים

הרעיון בבסיסו הוא לספק שרת חזק עם יכולות מתקדמות וביצועים גבוהים למספר מצומצם של אתרים ולאלו שאינם יכולים להרשות לעצמם רכישת שרת VPS משלהם.

הקצאת מקום בשרת VPS

109 ש״ח
לחודש + מע״מ
1,199 ₪ בתשלום שנתי (חודש חינם)
פיצ'רים כלולים בחבילה:
שטח אחסון 20GB
רוחב פס: 10GB (כולל)
תעבורה: ללא הגבלה
שרת Web מבוסס LiteSpeed
גיבויים ושיחזור בלחיצת כפתור
דיסק SSD מהיר במיוחד
תיבות דואר ללא הגבלה
תעודת SSL
הגדרת התוסף LiteSpeed Cache
תמיכה והגדרת MemCache
חשבון cPanel בשליטה מלאה
ללא התחייבות
קארמה טובה
*איני מתחייב לקבל כל לקוח. הבחירה לשיקול דעתי בלבד וזאת בכדי למנוע פגיעה בביצועי האתר של לקוחות קיימים.

ללא התלבטויות ושטויות מיותרות.

אני ריסלר המספק שירותי אחסון על שרת VPS חזק במיוחד. זהו שרת LiteSpeed, ואם אינכם יודעים הביצועים של שרת זה עולים על שרתי Apache או Nginx סטנדרטיים בלא מעט פרמטרים.

על השרת יושבים מספר אתרים בודדים כרגע והוא מספיק חזק בכדי להחזיק עשרות אתרים ולשמור על ביצועים מעולים. אם אינכם בקיאים בנושא השרתים, אז דעו כי שרת זה יכול להכיל בקלות כ 60 אתרים עם תנועה בינונית ולשמור על 100% יציבות וביצועים קונסיסטנטים גם במצבים של תנועה פתאומית וחריגה.

כך או כך, אני מתחייב לא לאחסן מעבר ל 30 אתרים פעילים על השרת. ולמרות זאת, אם ארגיש שלמספר האתרים היושבים עליו השפעה כלשהי על הביצועים – אשדרג את השרת כך שהביצועים לא יושפעו.

אם אתם עוקבים אחר הבלוג שלי, אז אתם יודעים שאני פריק של Performance וכותב המון על נושא זה. ולמעשה, אתר זה יושב על השרת המדובר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא אתפשר על ביצועי השרת. הנה התוצאות Lighthouse של סאבי בלוג, ואני מניח שמיותר לציין כי לאופן פיתוח האתר ישנה השפעה על התוצאות בפועל.


Savvy Blog Lighthouse Performance

הנה פרטי השרת המדובר עליו האתר שלכם יהיה מאוחסן (JetServer)

מיקום: פתח תקווה, ישראל
מספר ליבות: 6
זיכרון שרת: 8GB
דיסק קשיח: NVME SSD
Brotli Compression
רוחב פס: 10GB (כולל)

פיצ׳רים מרכזיים

הנה מספר פיצ׳רים שאני מספק וכנראה שלא תקבלו בחברות אחסון אחרות, לבטח אם לא תרכשו שרת VPS בעצמכם.
litespeed-logo

LiteSpeed Web Server

LiteSpeed מצמצם את זמן התגובה משמעותית, מאפשר אתרים מהירים במיוחד עם פתרונות ה Caching שהוא מציע, ואף משפר את האבטחה באמצעות תכונות אנטי-DDoS מובנות.

litespeed-logo

MemCached

MemCached היא מערכת Object Caching מבוזרת בעלת ביצועים גבוהים הנועדה לשימוש בהאצת אתרים ויישומי אינטרנט דינמיים על ידי הקלה בעומס על בסיס הנתונים.

litespeed-logo

LSCACHE For Wordpress

תוסף וורדפרס חינמי (קוד פתוח). LSCACHE מתקשר עם LiteSpeed Web Server ועם ה Page Cache המובנה של LSWS כדי להפחית דרמטית את זמני טעינת העמוד.

litespeed-logo

QUIC HTTP/3

QUIC הוא פרוטוקול שפותח ע״י גוגל בכדי לשפר את HTTP/2, ונבנה עם התחשבות רבה באבטחה. זהו פרוטוקול העתיד שתוכנן להפחית עכבות הנגרמות מ Handshakes ו Packet Loss.

ביצועי HTTP/2 שלא משתמעים לשתי פנים.

שימו לב כי LiteSpeed ​​גברה על Nginx פי X12 ומהירה יותר מ Apache פי 84X. תוספי המטמון ששימשו לבדיקת על שרת הם הטובים ביותר הקיימים: LSCache עבור LiteSpeed, התוסף FastCGI Cache עבור Nginx ו W3 Total Cache עבור Apache. (מקור)
LiteSpeedLSCWP
69618.5
NginxFastCGI Cache
6025.3
ApacheWP Total Cache
826.5
Requests Per Second (100 users)

המקום בשרת מוגבל ולא אוכל להרשות לעצמי לקבל כל לקוח (כל אתר). הבחירה נתונה לשיקול דעתי בלבד ותתבסס בין היתר על דרישות האתר המדובר, וזאת בכדי למנוע פגיעה בביצועי השרת ללקוחות קיימים.

לקוחות מספרים

אני שמח וגאה לקבל פידבקים חיוביים מלקוחותיי. אני עושה את מרב המאמצים לספק את השירות והחוויה הטובה, המהירה, והמקצועית ביותר עבורם.
Yuval Michaeli
I was lucky enough that my manager introduced me to Roee. Webz.io had several critical development projects it had to get done in very little time. Roee dove straight in and felt like one of the team. Not only he delivered on time he also thought about the bigger picture for us and even improved what we wanted to do. In addition, his responsiveness and great vibe made everything so stress-free and easy-going.
Yuval Michaeli , Marketing Director
|
Webz.io
Liron Goldenberg
Roee is a highly skilled, experienced, motivated and creative developer. His areas of expertise are many and versatile, starting from development and design, through research, feature analysis, dealing with new technologies and architecture planning, and up to great skills of presenting and leading. In above to all of those, Roee is also a lovable human being, always positive, diligent, hardworking, optimistic, and with high degree of execution level. He's just the man you certainly want in your team!
Liron Goldenberg , Engineering Group Manager
|
Forter
Ron Sela
Roee has an aptitude for coding and web design. He understands his clients' needs, which makes him stand out from all other Wordpress developers. Roee pays close attention to what you say during the planning process and tries to capture the spirit of your requests in his designs. In other words, Roee doesn’t just create something that looks visually pleasing, but he also makes sure that it reflects the essence of your website and product.
Ron Sela , Content Marketing Consultant
|
Independent
Vova Nurenberg
I had the chance to work with Roee on a collaboration project, where Roee produced a high quality and fast turn-around WordPress based website. I can definitely say that I would be glad to work together again and can recommend anyone else to use Roee's wonderful skills.
Vova Nurenberg , Product Design Manager
|
Meta
Guy Nissim
Professional WordPress programmer Roee developed & designed for us a beautiful law firm website in accordance .with the requirements of Google Seo Within a few months, we tripled the number of leads!
Guy Nissim , attorney
|
GN-Law Firm
Jeff Sklaver
ArtMatters is a U.S. company. After interviewing website developers both here and abroad, we hired Roee to completely redo our website, and we could not be happier with the results. Roee is an incredibly talented individual who was able to take our concept and make it a reality through Wordpress. Everything was done on time and within budget. Roee is a pleasure to work with and I wouldn’t hesitate to recommend him for any web work you might have.
Jeff Sklaver , Prinicipal
|
ArtMatters
Efraim Golan
I work with Roee for almost 2 years. He is ‘the man’ for special tasks. Fast executer, Perfectionist and most important knows his stuff in the Front end world. He is always willing to help with a ‘Can do’ approach and a big smile on his face.
Efraim Golan , Senior Marketing & Sales Ops
|
Webz.io
Janis Raisen
If you are looking for a talented and creative WordPress developer who thinks outside the box, then Roee is your guy! He is also very patient and takes the time to explain the technical and design options that will work best for your specific industry. He is a pleasure to work with and always offers invaluable insight. I highly recommend him for any of your WordPress needs.
Janis Raisen , Journalist and Content Writer
|
Independent

שותפים לדרך

הקריירה שלי מעוצבת מלקוחות מרוצים, סטראטאפים מגניבים, והרבה (מאד) תקשורת עם אנשי מרקטינג ומעצבים. לחלקם אני מספק שירותים במשך שנים ולחלקם ביצעתי עבודות נקודתיות.
BigPanda
CultureTrip
SimilarWeb
Monday
Forter
Logz.io
Crazy Labs
Redis Labs
1beat
Goldratt
Yotpo
Amtrak
TestProject
Startapp
daytwo.com
Devalore
Cnvrg.io
cisoteria.com
curv.co
webz.io
shoppimon.com
cashflowfrog.com
yotpo.com
. . .
3. To be clued up is to be savvy; comes from the french verbs 'savoir faire', which means the 'know how'.
4. Got it? Do you understand? Use it to REALLY get your point across.