אחסון אתר וורדפרס לביצועים מרביים

הרעיון בבסיסו הוא לספק שרת חזק עם יכולות מתקדמות למספר מצומצם של אתרים ולאלו שאינם יכולים להרשות לעצמם רכישת שרת VPS משלהם.

הקצאת מקום בשרת VPS

109 ש״ח
/ חודש
1,199 ₪ בתשלום שנתי (חודש חינם)
פיצ'רים כלולים בחבילה:
שטח אחסון 10GB
רוחב פס: 100MBPS
תעבורה: 40GB
שרת Web מבוסס LiteSpeed
גיבויים ושיחזור בלחיצת כפתור
מערכת Caching מיוחדת
דיסק SSD מהיר
תיבות דואר ללא הגבלה
תעודת SSL
הגדרת תוסף LiteSpeed Cache
תמיכה והגדרת MemCache
חשבון cPanel בשליטה מלאה
קארמה טובה
*איני מתחייב לקבל כל לקוח. הבחירה לשיקול דעתי בלבד וזאת בכדי למנוע פגיעה בביצועי האתר של לקוחות קיימים.

ללא התלבטויות ושטויות מיותרות.

אני מספק שירותי אחסון על שרת VPS חזק במיוחד. זהו שרת LiteSpeed ואם אינכם יודעים, הביצועים של שרת זה עולים על שרתי Apache או Nginx סטנדרטיים בלא מעט פרמטרים.

על השרת יושבים מספר אתרים בודדים והוא מספיק חזק בכדי להחזיק עשרות אתרים עליו ולשמור על ביצועים מעולים. אם אינכם בקיאים בנושא השרתים, אז דעו כי שרת זה יכול להכיל כ 45 דומיינים עם תנועה בינונית ולשמור על 100% יציבות וביצועים קונסיסטנטים גם במצבים של תנועה פתאומית וחריגה.

כך או כך, אני מתחייב לא לאחסן מעבר ל 12-15 דומיינים על השרת. ולמרות זאת, אם ארגיש שלמספר האתרים היושבים עליו השפעה כלשהי על הביצועים - אשדרג את השרת כך שהביצועים לא יושפעו.

אתם יודעים שאני פריק של Performance וכותב המון על נושא זה. סאבי בלוג עצמו יושב על השרת המדובר ואתם יכולים להיות בטוחים שלא אתפשר על הביצועים במקרה זה. הנה תוצאות Lighthouse של סאבי בלוג, ואני מניח שמיותר לציין כי לאופן פיתוח האתר ישנה השפעה על התוצאות בפועל.

Savvy Blog Lighthouse Performance

הנה פרטי השרת המדובר עליו האתר שלכם יהיה מאוחסן (JetServer)

מיקום: פתח תקווה, ישראל
מספר ליבות: 4
זיכרון שרת: 6GB
דיסק קשיח: SAS SSD

פיצ׳רים מרכזיים

הנה מספר פיצ׳רים שאני בספק ותקבלו בחברות אחסון אחרות, לבטח אם לא תרכשו שרת VPS בעצמכם.
litespeed-logo

LiteSpeed Web Server

LiteSpeed מצמצם את זמן התגובה משמעותית, מאפשר אתרים מהירים במיוחד עם פתרונות ה Caching שהוא מציע, ואף משפר את האבטחה באמצעות תכונות אנטי-DDoS מובנות.

litespeed-logo

MemCached

MemCached היא מערכת Object Caching מבוזרת בעלת ביצועים גבוהים הנועדה לשימוש בהאצת אתרים ויישומי אינטרנט דינמיים על ידי הקלה בעומס על בסיס הנתונים.

litespeed-logo

LSCACHE For Wordpress

תוסף וורדפרס חינמי (קוד פתוח). LSCACHE מתקשר עם LiteSpeed Web Server ​​ועם ה Page Cache המובנה של LSWS כדי להפחית דרמטית את זמני טעינת העמוד.

litespeed-logo

QUIC HTTP/3

QUIC הוא פרוטוקול שפותח ע״י גוגל בכדי לשפר את HTTP/2, ונבנה עם התחשבות רבה באבטחה. זהו פרוטוקול העתיד שתוכנן להפחית עכבות הנגרמות מ Handshakes ו Packet Loss.

ביצועי HTTP/2 שלא משתמעים לשני פנים.

שימו לב כי LiteSpeed ​​גברה על Nginx ב 12X ומהירה יותר מ Apache ב 84X. תוספי המטמון ששימשו לבדיקת על שרת הם הטובים ביותר הקיימים: LSCache עבור LiteSpeed, התוסף FastCGI Cache עבור Nginx ו W3 Total Cache עבור Apache.
litespeed-https2-performance

המקום בשרת מוגבל בשלב הנוכחי ולא אוכל להרשות לעצמי לקבל כל לקוח (כל אתר). הבחירה נתונה לשיקול דעתי בלבד וזאת בכדי למנוע פגיעה בביצועי השרת ללקוחות קיימים.